دستگیری والیبالیست آمریکایی به جرم قتل دوستش - سایت تفریحی بیا تو تفریح

دستگیری والیبالیست آمریکایی به جرم قتل دوستش

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

دستگیری والیبالیست آمریکایی به جرم قتل دوستشbia2tafrih.ir/wp-content/uploads/2019/02/bia2tafrih.com_2019-02-13_08-32-50.jpg”/>

bia2tafrih.ir/wp-content/uploads/2019/02/bia2tafrih.com_2019-02-13_08-32-50.jpg” alt=”3vollyball دستگیری والیبالیست آمریکایی به جرم قتل دوستش” title=”دستگیری والیبالیست آمریکایی به جرم قتل دوستش | www.Poonak.org”/>

بازیکن ملی پوش والیبال بانوان آمریکا به جرم قتل دوستش در ایندیانا دستگیر شد.

دستگیری ملی پوش والیبال به جرم قتل

بنابر منابع خبری شهر ایندیانا آمریکا، پلیس در طی گزارشی از دستگیری و بازداشت بازیکن ملی پوش و نام دار والیبال جوانان به جرم قتل دوست خود خبر داد.

گزارش ها حاکی از آن است که پس از حضور ماموران پلیس بر سر صحنه قتل جوانی ۱۸ ساله، دوست او برای پاره ای از توضیحات که به نفع خود باشد، به دروغ خودکشی او را اعلام کرد و گفت که او خودش سلاح را برداشته و به سرش شلیک کرده است .

اگرچه ماموران متوجه سلاح گرم در دست راست مقتول شدند، اما چون در صحبت های شاهد اصلی ضد و نقیص هایی وجود داشت، آنها او را تحت بازجویی خود در آوردند که در نهایت به جرم خود اعتراف کرد.

طبق اظهارات قاتل او چندین بار به همراه دوستش ماشه این اسلحه را کشیده بودند و هیچ موقع شلیک نمی کرد، اما روز حادثه وقتی اسلحه را به طرف سر مقتول نشانه گرفته بودند به تصور اینکه خالی باشد، شلیک کردند که منجر به قتل وی گردید.

طبق آخرین خبرها این بازیکن معروف هم اکنون در حبس به سر می برد.

منبع: khabaronline.ir

ads

اشتراک گذاری :

برچسب ها :

اخبار ورزشی

منتشر شده توسظ: بیا تو تفریح

دستگیری والیبالیست آمریکایی به جرم قتل دوستش
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 7 =