بوفون: چه کسی می‌گفت منچستر اینگونه می‌شود؟ - سایت تفریحی بیا تو تفریح

بوفون: چه کسی می‌گفت منچستر اینگونه می‌شود؟

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

بوفون: چه کسی می‌گفت منچستر اینگونه می‌شود؟bia2tafrih.ir/wp-content/uploads/2019/02/bia2tafrih.com_2019-02-10_08-32-53.jpg”/>

۸۳۰۰۱۲

۵۵ 

ایسنا: سنگربان ایتالیایی پاری سن ژرمن از شانس برابر تیمش و منچستر یونایتد برای صعود به دور بعد سخن به میان آورد.

bia2tafrih.ir/wp-content/uploads/2019/02/bia2tafrih.com_2019-02-10_08-32-53.jpg” alt=”بوفون: چه کسی می‌گفت منچستر اینگونه می‌شود؟” width=”550″ height=”356″ align=””/>

به نقل از اکیپ، پاری سن‌ژرمن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف منچستر یونایتد برود.

بوفون قبل از این دیدار گفت: فوتبال بسیار عجیب و غریب است. تا یکی دو ماه پیش همه می‌گفتند که قرعه ما بسیار خوب است و به راحتی به دور بعد صعود می‌کنیم اما الان همه چیز تغییر کرده است. چه کسی می‌گفت که منچستر یونایتد تا این اندازه خوب می‌شود؟ بعد از دو ماه همه چیز تغییر کرد و الان شانس ما با منچستر یونایتد برای صعود برابر است.

سنگربان ایتالیایی پاری سن‌ژرمن درباره پیروزی برابر بوردو گفت: صرف نظر از نتیجه باید اعتراف کنم که عملکرد خوبی از خود نشان ندادیم. باید از نظر روحی بهتر از این شویم. اگر می‌خواهیم که برابر منچستر یونایتد نتیجه خوبی به دست آوریم باید بسیار بهتر از این ظاهر شویم.

بوفون در پایان گفت: متأسفانه کاوانی هم مصدوم شد و هنوز وضعیت او مشخص نیست. امیدوارم که او برابر یونایتد تیم را همراهی کند. خوشحالیم که حداقل وراتی به شرایط بازی برگشته است. حضور او در دیدار برابر بوردو امیدوار کننده بود و امیدواریم که برابر منچستر یونایتد هم بدون مشکل بازی کند.

اخبار ورزشی

منتشر شده توسظ: بیا تو تفریح

بوفون: چه کسی می‌گفت منچستر اینگونه می‌شود؟
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 8 =