بیزینس گوشت مربی اسبق فوتسال - سایت تفریحی بیا تو تفریح

بیزینس گوشت مربی اسبق فوتسال

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

بیزینس گوشت مربی اسبق فوتسال

۸۱۸۲۸۹

۲۹۷ 

روزنامه شهروند: در مصاحبه ای با حسین شمس سرمربی اسبق تیم ملی فوتسال به فعالیتهای این روزهای وی پرداخته شد.

وی در پاسخ به عدم فعالیتش میگوید: به من کار نمی‌دهند! تقریبا ممنوع الفعالیتم. چون پس از قهرمانی در آسیا در سال ۲۰۱۰ به خاطر ٧‌میلیون تومان پاداش بچه‌ها که پرداخت نمی‌شد، مجبور شدم با ریاست وقت سازمان آقای دکتر سعیدلو و کفاشیان جروبحث کنم. آنها هم از قدرت‌شان استفاده کردند و ضمن این‌که پاداش بچه‌ها پرداخت نشد، من را هم کنار گذاشتند تا دیگر سروصدایی نباشد.

او درباره نحوه ورود به بیزینس واردات گوشت گفت: یکی از دوستان نزدیکم که در کار واردات گوشت برزیلی بود از من دعوت کرد و من هم قبول کردم.

وی در مورد کیفیت گوشت یخی وارداتی گفت : گوشت برزیلی بسیار سالم است و ارزش غذایی بالایی دارد. برزیل یک منطقه سرسبز است و چون فقط گوساله نر جوان را کشتار می‌کنند، گوشتش بسیار مرغوب است.

وی در مورد وضعیت مالی بازیکنان فوتسال گفت: خیلی‌ از بازیکنان فوتسال در ٢، ٣ ماه اخیر برای حقوق ماهیانه‌ هزار دلار، از کشور خارج شدند! فوتسال آن‌قدر ذلیل شده و پول در آن نیست که مجبور شدند به لبنان، تاجیکستان، قرقیزستان، اندونزی، فیلیپین و چین بروند و در تیم‌های آن‌جا بازی کنند. فکر می‌کنم الان حدود ۵٠، ۶٠ نفر از فوتسالیست‌ها از کشور خارج شده‌اند و این فاجعه است!

اخبار ورزشی

منتشر شده در:بیا تو تفریح

بیزینس گوشت مربی اسبق فوتسال
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =