بعدازظهرها بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی - سایت تفریحی بیا تو تفریح

بعدازظهرها بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

بعدازظهرها بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی

resizer nl4aed3a577a106ab بعدازظهرها بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی
بعدازظهرها بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی

شفقنا زندگی: بدون تردید اگر بخواهیم مهم ترین مشکلات زندگی زناشویی در دنیای امروز را نام ببریم، عدم رضایت از رابطه جنسی یکی از رتبه های ابتدایی را به خودش اختصاص می دهد. مشکلی که هر چه پیش می رویم ابعاد پیچیده تری به خود می گیرد و پیدا کردن راهکاری اساسی برای آن سخت و سخت تر می شود؛ اما برای این گره به ظاهر کور می توان راه حل های ساده و مؤثری پیدا کرد، راه حل هایی که تنها به یکسری تغییرات کوچک در سبک زندگی نیاز دارد.

bia2tafrih.ir/wp-content/uploads/2018/12/bia2tafrih.com_2018-12-28_08-11-16.jpg” alt=”9uhwqczxxr0i1mg4sxvn 300×300 بعدازظهرها بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی” title=”بعدازظهرها بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی | www.Poonak.org”/>

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا زندگی، یکی از اولین کارهایی که می توان برای رفع این مشکل انجام داد، پیدا کردن بهترین زمان ممکن است. در واقع، اگر زوج ها بهترین ساعت برقراری رابطه جنسی را بدانند رضایت بیشتری از این رابطه نصیبشان می شود. با این حال اگر شما هم نتوانسته اید ساعت و زمان درستی برای این بخش از زندگی پیدا کنید جای هیچ نگرانی وجود ندارد؛ چون دانشمندان به این سؤال شما پاسخ می دهند. آنها می گویند: مناسب ترین زمان برای رابطه جنسی ساعت ۳ بعدازظهر است.

bia2tafrih.ir/wp-content/uploads/2018/12/bia2tafrih.com_2018-12-28_08-11-17.jpg” alt=”55000327763986464269 بعدازظهرها بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی” title=”بعدازظهرها بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی | www.Poonak.org”/>

هر چند اغلب زنان و مردان این ساعت از روز در منزل نیستند و هر کدام به کاری اشتغال دارند؛ ولی بنا بر تحقیقات انجام شده: ۳ بعدازظهر هم برای زنان و هم برای مردان زمانی است که می توانند اوج لذت و رضایت را از یک رابطه داشته باشند. این میزان از رضایت به دلیل افزایش سطح هورمون کرتیزول در زنان  مربوط می شود که در هوشیاری و میزان انرژی آنها برای چنین رابطه ای تأثیر بسزایی دارد. از طرف دیگر، سطح بالای هورمون استروژن در این موقع از روز موجب افزایش احساسات مردان در حین رابطه جنسی می شود.

این در حالی است که، در باقی ساعات روز به خصوص هنگام شب که و در خواب میزان تستوسترون مردان افزایش پیدا می کند و همین مسأله بر عملکرد آنها در رابطه جنسی اثر منفی می گذارد. به همین دلیل، ۳ بعدازظهر که استروژون افزایش و  تستوسترون کاهش پیدا می کند بهترین زمان برای داشتن یک رابطه جنسی رضایت بخش است. بنابراین، اگر می خواهید لذت و رضایت بیشتی را در این رابطه تجربه کنید بعدازظهرها را به این رابطه اختصاص دهید. به یاد داشته باشید، ۳ یعدازظهر بهترین و مناسب ترین زمان برای داشتن یک رابطه جنسی موفق است.

a03844151374102a بعدازظهرها بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی

رابطه جنسی

ads

اشتراک گذاری :

زناشویی

ازدواج

منتشر شده در:بیا تو تفریح

بعدازظهرها بهترین زمان برای برقراری رابطه جنسی
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =