گرشاسبی: هواداران دعا کنند دل همه شاد شود - سایت تفریحی بیا تو تفریح

گرشاسبی: هواداران دعا کنند دل همه شاد شود

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

گرشاسبی: هواداران دعا کنند دل همه شاد شود

۷۹۲۰۶۲

۷۶۰ 

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: سفارت هم طی هماهنگی که ایجاد کرده است تعداد از تماشاگران می‌آیند. ما از باشگاه کاشیما خواستیم به ما بلیت بدهند تا در اختیار طرفداران قرار بدهیم.

خبرگزاری ایلنا: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: سفارت هم طی هماهنگی که ایجاد کرده است تعداد از تماشاگران می‌آیند. ما از باشگاه کاشیما خواستیم به ما بلیت بدهند تا در اختیار طرفداران قرار بدهیم.

حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت و گو با برنامه ورزشگاه درباره حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا و رویارویی با کاشیما، اظهار داشت: تعدادی از بچه‌های پشتیبانی و امید با اکومونی به ژاپن رفتند اما ترکیب اصلی و کادرفنی با بیزینس راهی این کشور شدند. تا الان ۶۰۰ بلیت ایرانی برای حضور در وززشگاه تهیه و پیش بینی شده ۱۰۰۰ نفر به ورزشگاه بیایند. سفارت هم طی هماهنگی که ایجاد کرده است تعداد از تماشاگران می‌آیند. ما از باشگاه کاشیما خواستیم به ما بلیت بدهند تا در اختیار طرفداران قرار بدهیم.

او درباره وضعیت احمد نوراللهی گفت: وضعیت نوراللهی خوب است و در جلسه تمرینی هم بود. او مثل بقیه بازیکنان تمرین کرد. نوراللهی مشکلی ندارد. شجاع هم مشکلی برای بازی ندارد و فردا باید همه خود را نشان دهند.

مدیرعامل پرسپولیس در پایان گفت: بازیکن برزیلی کاشیما که می‌گفتند مصدوم است خوب تمرین کرده و مشکلی برای بازی فردا ندارد. هواداران دعا کنند فردا تیم بازی خوب از خود به نمایش بگذارند و دل همه شاد شود.

اخبار ورزشی

منتشر شده در: بیا تو تفریح

گرشاسبی: هواداران دعا کنند دل همه شاد شود
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 18 =