آغاز تحقیقات در مورد مرگ زن ۳۰ ساله - سایت تفریحی بیا تو تفریح

آغاز تحقیقات در مورد مرگ زن ۳۰ ساله

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

آغاز تحقیقات در مورد مرگ زن ۳۰ ساله

۷۹۵۰۵۰

۱۲۳۶ 

خبرگزاری مهر: معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی ۳۰ ساله در پرونده فوت مشکوک همسرش خبر داد.

 سرهنگ علی ولی پور گودرزی در توضیح این خبر گفت: ساعت ۱۹ روز پنجشنبه مورخ ۱۷ آبان ماه سال جاری خبر فوت خانم جوانی در محل سکونتش واقع در خیابان نفت به کلانتری ۱۴۰ باغ فیض اعلام شد.

وی افزود: با حضور مامورین کلانتری در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد خانم جوانی حدودا ۳۰ ساله بر اثر اصابت جسم تیز به ناحیه سینه و صورت فوت نموده است. با تایید خبر اولیه، موضوع به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام و کارآگاهان این اداره در محل حاضر شدند .

معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: در تحقیقات میدانی مشخص شد متوفیه پس از یک نزاع و درگیری با همسرش فوت کرده است. تحقیقات از همسر این خانم جوان در دستور کار قرار گرفت اما او در اظهارات خود مدعی شد که همسرش شخصا اقدام به خودزنی کرده و او هیچ دخالتی در مرگ وی و یا ارتکاب جنایت نداشته است.

سرهنگ ولیپور گودرزی اضافه کرد: برابر هماهنگی با بازپرس محترم شعبه سوم بازپرسی، همسر متوفیه جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و تحقیقات در خصوص این پرونده در مراحل مقدماتی قرار دارد.

منتشر شده در: بیا تو تفریح

آغاز تحقیقات در مورد مرگ زن ۳۰ ساله
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + شش =