طالع بینی عاشقانه و رمانتیک این هفته شما (۱۳۹۶) - سایت تفریحی بیا تو تفریح

طالع بینی عاشقانه و رمانتیک این هفته شما (۱۳۹۶)

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

طالع بینی عاشقانه و رمانتیک این هفته شما (۱۳۹۶)bia2tafrih.com/wp-content/uploads/2018/03/bia2tafrih.com_2018-03-19_08-42-16_061862.jpg”/>

طالع بینی عاشقانه و رمانتیک این هفته شما 

اگر میخواهید فال و طالع بینی این هفته خودتان را بدانید برایتان بر زمینه ماه تولدتان طالع بینی دیدنی و خواندنی را آورده ایم. 

bia2tafrih.com/wp-content/uploads/2018/03/bia2tafrih.com_2018-03-19_08-42-16_061862.jpg” width=”200″ height=”250″ title=”طالع بینی عاشقانه و رمانتیک این هفته شما (1396)” alt=”طالع بینی عاشقانه و رمانتیک این هفته شما (1396)”/>

فروردین
اگر فهرست وظایفی که به همسرتان محول میکنید از بازرسی خارج شده بهتر هست کمی متوقف شوید و فراموش نکنید بابت هر کاری که برای شما انجام میدهد از او تعریف و تمجید کنید. حتی کوچک ترین کارها را بزرگ جلوه دهید. اگر مجرد هستید باید روی مسائل سلامتی تمرکز کنید تا خودباوری بیشتری به دست بیاورید. باشگاه بروید و ورزش کنید.

طالع بینی عاشقانه و رمانتیک این هفته شما (1396)

اردیبهشت
ونوس سیاره عشق وارد پنجمین منزل لذت و سرگرمی نشان شما شده هست و از شما به طور قابل توجهی پشتیبانی میکند. ونوس تا اواخر ماه در علامت شما باقی می‌ماند پس از این انرژی نهایت بهره گیری را ببرید. ماه نو نیز در همین قسمت از نشان شما رویدادها بیشتری را ممکن می سازد.

 

پس از اتاق بیرون بیایید و با دنیای بیرون رو به رو شوید. اگر متاهل هستید عشق بیشتری را در ارتباط احساس خواهید کرد. حتی امکان بچه دار شدنتان هم چندان هست.

طالع بینی عاشقانه و رمانتیک این هفته شما (1396)

خرداد
از امروز تا چندین هفته آینده اکثر دل تان میخواهید در منزل بمانید و چندان حوصله مهمانی و بیرون رفتن ها را ندارید. اگر مجرد هستید با فردی که یکی از آشنایان به شما معرفی میکند آشنا شوید و از او سرسری نگذرید. ممکن هست با او همان ارتباط عاشقانه ای را بسازید که منتظرش بودید.

طالع بینی عاشقانه و رمانتیک این هفته شما (1396)

تیر
در ارتباط به زندگی عاشقانه نیاز به راهنمایی و پیشنهاد های یک فرد دارید و ممکن هست این راهنمایی را از یکی از خواهران یا برادرانتان بخواهید. خواهر یا برادر شما می‌تواند با تحلیل کردن تمام جنبه های زندگی عاشقانه شما راهنمایی های خوبی برایتان داشته باشد. در طول چند هفته آینده به یک یا دو سفر با همسرتان میروید. حتی اگر خیلی درگیر کار باشید باز هم وقتی را برای با هم بودن کنار میگذارید

طالع بینی عاشقانه و رمانتیک این هفته شما (1396)

مرداد
به کسی نیاز دارید که بتواند خودباوری تان را بالا ببرد و به خصوصیت های حقیقی تان پی ببرید. احتمالا دیگران فکر کنند که به دقت نیاز دارید اما کسی که شما را تحسین میکند می‌داند که خودباوری شما با تقدیر و ارزش دادن بالا میرود. این هفته همسرتان طوری رفتار میکند که احساس پادشاهی یا ملکه بودن به شما دست می‌دهد. همسرتان مشوق شماست و هیچ کسی نمی‌تواند به راحتی شما را از هیاهو بیندازد.

طالع بینی عاشقانه و رمانتیک این هفته شما (1396)

شهریور
شما هرگز شخصیتی نیستید که بخواهید تظاهر کنید و به دیگران خودی نشان دهید. همین آرامش و رفتار مفید شما ارزشتان را به دیگران اثبات میکند. زیبایی ظاهر شما بیش از پیش به چشم دیگران می‌آید و بدون هیچ تلاشی نزدیکان را جذب خود میکنید. تصمیم میگیرید سبک لباس، آرایش و مدل موهایتان را تغییر دهید. حتی تغییرات ظاهری هم زیبایی باطنی شما را اکثر نشان می‌دهد.

طالع بینی عاشقانه و رمانتیک این هفته شما (1396)

مهر
شما انسان رویاپردازی هستید و در رویاهایتان با فردی گمان پردازی می‌کنید که احتمالاً اصلا آن فرد وجود خارجی نداشته باشد. از رویا بیرون بیایید و علت این رویاپردازی ها را پیدا کنید. شما سزاوار یک عشق حقیقی هستید.

طالع بینی عاشقانه و رمانتیک این هفته شما (1396)

آبان
در زندگی اجتماعی تان قدم های جدیدی برداشته اید و به رفاقت تبدیل شده اید که همه ی وقت رای دیگران را به نفع خودش دارد. درست هست که همۀ دوستانتان با شما رقابت میکنند اما نسبت به یکی از آنها حس خوبی دارید. احتمالا این یک ارتباط عاشقانه حقیقی باشد. مراقب پست هایی که در شبکه های مجازی میگذارید باشید چون شخص خاصی هست که حواسش به پست های شماست.

طالع بینی عاشقانه و رمانتیک این هفته شما (1396)

آذر
در طی چند هفته آینده همسرتان شما را با افراد قوی و موفقی آشنا می‌کند که به ترقی شما کمک می‌کنند. اگر مجرد هستید با فردی وارد ارتباط نشوید که حساب بانکی تان را خالی کند.

طالع بینی عاشقانه و رمانتیک این هفته شما (1396)

دی
در زندگی عاشقانه تجربیات جدیدی کسب می‌کنید که باعث می‌شود زندگی را بسیار جذاب مشاهده نمایید و خوشبختانه کهکشان این هفته حاضر خدمت به شماست. اگر متاهل هستید با همسرتان تصمیم می‌گیرید سفر بروید و یا اینکه اکثر روی معنویات متمرکز میشوید که شما را اکثر به هم نزدیک میکند. اگر هم مجرد هستید شیفته فردی میشوید که با دیگران کاملا متفاوت هست.

طالع بینی عاشقانه و رمانتیک این هفته شما (1396)

بهمن
این هفته ارتباط عمیق تری را با همسرتان خواهید داشت. ونوس وارد هشتمین منزل نشان شما شده و همانجا باقی میماند. این ستاره ارتباط عمیق تر و خودمانی تری را بین شما ایجاد میکند. کتاب مورد علاقه تان را بخرید و علایق تان را با او در بین بگذارید.طالع بینی عاشقانه و رمانتیک این هفته شما (1396)

اسفند
این هفته از یک سری تغییرات کیهانی بهره مند میشوید. ونوس وارد بخش روابط شما شده هست و تا اواخر ماه همانجا باقی میماند. ارتباط شما چه مفید و چه بد به سمت ترقی میرود. اگر هم در اوضاع خوبی نیستید بهتر هست به مشاوره مراجعه کنید. اگر مجرد هستید و با شخصی در حال آشنایی هستید تصمیم به ازدواج می‌گیرید.

 

 

نوشته طالع بینی عاشقانه و رمانتیک این هفته شما (۱۳۹۶) اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

فال

منتشر شده در:سایت تفریحی بیا تو تفریح

طالع بینی عاشقانه و رمانتیک این هفته شما (۱۳۹۶)
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 15 =