10 عکس خیلی وحشتناک و زیبا از رعد و برق های ترسناک بر فراز آمازون - بیا تو تفریح -

پیشنهاد ویژه

خانه / سرگرمی / ۱۰ عکس خیلی وحشتناک و زیبا از رعد و برق های ترسناک بر فراز آمازون

۱۰ عکس خیلی وحشتناک و زیبا از رعد و برق های ترسناک بر فراز آمازون

عکس های جالب و دیدنی از رعد و برق های بزرگ و وحشتناک بر فراز جنگل های آمازون

کوکا : سانتیاگو بورخا لوپز خلبان هواپیما این عکس های هوایی وحشتناک از طوفان و رعد و برق در آسمان شب را از جنگل های بارانی آمازون گرفته و با ما به اشتراک گذاشته است.

مسیر این هواپیما از اروپا به اکوادور در آمریکای جنوبی بوده، هواپیما در حال حرکت از آمریکا به سمت اکوادور بوده که بر فراز کلمبیا این پدیده ی طبیعی شگفت انگیز رخ می دهد. آقای بورخا می گوید که تبحری در عکاسی ندارد و فقط در زمان مناسب این عکس های فوق العاده که مانند یک انفجار هسته ای به نظر می رسند را به تصویر کشیده است.

ابر های کومولونیمبوس اغلب از رشد ابر کومولوس بر روی یک سطح گرم ایجاد می شوند که می توانند مقدار انرژی برابر با ۱۰ بمب هسته ای هیروشیما را در خود ذخیره کنند.

بورخا می گوید که دیدن این تصاویر هرگز باعث ترس او نشده اما از آن زمان به بعد همه جا دوربین خود را همراه دارد تا بتواند این چنین عکس های خاص و زیبا بگیرد.

این تصویر مقام سوم مسابقه ی نشنال جئوگرافیک 2016 را به دست آورده استاین تصویر مقام سوم مسابقه ی نشنال جئوگرافیک ۲۰۱۶ را به دست آورده است ابر کومولونیمبوس می تواند انرژی به اندازه ی 10 بمب اتم هیروشیما در خود ذخیره کندابر کومولونیمبوس می تواند انرژی به اندازه ی ۱۰ بمب اتم هیروشیما در خود ذخیره کند آسمان صاف میامیآسمان صاف میامی طوفان بر روی جنگل های آمازون کلمبیاطوفان بر روی جنگل های آمازون کلمبیا این تصاویر خیره کننده از طوفان توسط خلبان هواپیمایی که بر فراز ابر های کشور اکوادور بود گرفته شده استاین تصاویر خیره کننده از طوفان توسط خلبان هواپیمایی که بر فراز ابر های کشور اکوادور بود گرفته شده است ابر کومولونیمبوس از رشد ابر کومولوس بر روی یک سطح گرم ایجاد می شودابر کومولونیمبوس از رشد ابر کومولوس بر روی یک سطح گرم ایجاد می شود هیچ کدام از مسافران این پرواز متوجه ی طوفان نشده بودندهیچ کدام از مسافران این پرواز متوجه ی طوفان نشده بودند آسمان صاف اکوادورآسمان صاف اکوادور این پرواز بر فراز جنگل های آمازون کلمبیا به سمت اکوادور بوده است این پرواز بر فراز جنگل های آمازون کلمبیا به سمت اکوادور بوده است  کومولونیمبوس تنها ابری است که می تواند تگرگ، رعد و برق و طوفان ایجاد کندکومولونیمبوس تنها ابری است که می تواند تگرگ، رعد و برق و طوفان ایجاد کند

منتشر شده در:بیا تو تفریح

Rate this post

درباره admin

مدیر سایت بیا تو تفریح

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

*

اخبار ایران و جهان , بیوگرافی , ورزش , شعر , فال , لطيفه هاي خنده دار , مذهبی , عکس خنده دار و دوربین مخفی