فال امروز شما سه شنبه 16 دی 93 - سایت تفریحی بیا تو تفریح

فال امروز شما سه شنبه 16 دی 93

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
سمبل ماه نام ماه فال سه شنبه شانزدهم دی ماه سال 1393
فروردين امروز زود تصميم مي گيريد قبل از اينكه فكر كنيد، خوشبختانه اكنون كه از اين موضوع باخبر شديد، مي توانيد شرايط بهتري را براي خودتان فراهم كنيد.
ارديبهشت برای از بین بردن کسالت تان بهتر است دیگران را سرگرم کنید. اما فکر نکنید باید تمام وقتتان را صرف این کار کنید . اگر شخصی شروع به تملق از شما کرد احتمالاً‌ به دنبال خواسته ای از شما است. همیشه راهی برای برآوردن نیازهای دیگران به خصوص خودتان هست. واقعاً‌ وقتی لازم است بگویید نه .
خرداد امروز ذهني بسيار فعال داريد. البته علاقه تان به كارهاي هنري از بين نرفته است. تنها منطقي هستيد و به دنبال چيزي مي رويد كه مي دانيد، مي توانيد واقعي آن را به حقيقت تبديل كنيد.
تير هر چقدر دیگران سعی کنند شما را ناراحت نکنند، بی فایده است. شما بیش از حد حساس هستید.اگر می خواهید با آنها رابطه برقرار کنید،سعی کنید به چیزی که می گویند توجه کنید نه به روش گفتن آنها.عطارد به سمت جلو حرکت می کند و همه چیز راحت تر از آن حدی است که شما فکرمی کنید.
مرداد زندگي در اين سه شنبه راه عجيبي را براي غافلگير كردن شما، در پيش گرفته است. هيچ جاي نگراني نيست چرا كه شما از اين كه بدانيد در اين گوشه و كنار چه مي گذرد، احساس لذت خواهيد كرد. اگر كه فروشگاه هاي اطراف منزلتان حراج دارند، بسيار مشكل است كه از جلوي آنها عبور كرده و نبينيد كه چه چيزهايي در معرض فروش است. اگر در برابر اين وسوسه ها تسليم شديد، احتمالاً با سبدهاي مملو از كالاهاي مختلف، در گوشه اي، خسته و بي حال مي افتيد!
شهريور عطارد اخیراً پس روی کرده است اما امروز به حالت عادی بر می گردد.در مسائل خانه و خانگی بهبود ایجاد می شود.بار دیگر می توانید به طوری با همسرتان صحبت کنید که با هم کنار بیایید.اگر برنامه ای داشته اید و اخیراً متوقف شده است اکنون شروع می شود.
مهر امروز همکاران تان و یا مدیریت تان شما را شگفت زده خواهند کرد.ممکن است آنها نظرشان را راجع به موردی تغییر دهند و یا چهره جدیدی از شخصیت خود را به شما نشان دهند.اگر می خواهید بیشترین بهره را از امروزتان ببرید،زمانی که خسته می شوید باید مراقب و سعی کنید موضوع کاری خود را تغییر دهید.در این صورت شاداب و هوشیار باقی خواهید ماند.رعایت کمی احتیاط شگفتی بسیاری خواهد آفرید و موجب می شود که نگاه تحسین برانگیز همگان را بر خود معطوف کنید.
آبان امروز دوست دارید به یکی از دوستانتان کمک کنید و نیازهای خودتان را فراموش کنید.مراقب باشید آن ها این کار شما را وظیفه ندانند و از شما توقع نداشته باشند که این کارها را بکنید.
آذر ظرفيت ذاتي شما براي خوشبيني نمي گذارد كه براي مدت طولاني احساس افسردگي كنيد، و ه راتفاقي هم بيفتد شما بي اختيار به جنبه مثبت قضايا مي نگريد، در نتيجه مي توانيد منتظر جذب وقايع مثبت بطرف خود باشيد. ممكن است مجبور باشيد از حس ششم خود براي تشخيص موقعيت هاي مثبت بعضي از آنها استفاده كنيد، در حاليكه بعضي ديگرشان كاملاً مثبت بودنشان مشهود است. زندگي هيجان انگيز است و افق هاي شما مرتب بازتر و گسترده تر مي شود كه خبر خوبي است. براي هم شما آذري هاي عزيز(شهر موسيقي در گوش شما) از سفر لذت ببريد.
دي خدا را شكر. امروز مركوري حركت عادي اش را از سر مي گيرد و همه چيز مثل يك معجزه آرام مي شود به هر صورت ممكن است به دليل اين كه در طر چند روز گذشته كسي قدر شما را نفهميده ناخشنود باشيد. اين سخت است كه به ديگران نشان دهيد كه به شما از نظر احساسي لطمه خورده ولي الان بهترين زمان براي برنامه اجرايي شماست اگر نه هر بار كه مشكلي پيش آيد شما دچار دردسر خواهيد شد.
بهمن در برنامه های چند روز اخیر تغییراتی پیش می آید و تصمیمات کوچکی می گیرید. بعضی از فعالیت های روزانه تان شاید به پایان برسد . فعالیت هایی که نباید بیش از این وقت تان را بگیرند . به ویژه زمانی که در انتظار کارهای جدید هستید.
اسفند عطارد حرکت مستقیم را ادامه می دهد.و شما در یک موقعیت بزرگ هستید که حرفه تان را پیش ببرید . اگر این همان چیزی است که می خواهید. اما تمام این تاکید ها برای پیش بردن است که به نظر می رسد که هوس شما را تحریک می کند که به خانه بروید تمام درها را قفل کنید و کسی را که دوستش دارید در آغوش بگیرید.
فال امروز شما سه شنبه 16 دی 93
Rate this post
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.


مدیر سایت بیا تو تفریح


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − پنج =